Na kurzu Védské meditace zjistíte všechno, co potřebujete ke každodenní praxi samostatné a účinné meditace. Naučím vás meditovat a společně odhalíme, proč je technika tak jednoduchá a zároveň velmi funkční a proč se budete cítit šťastně a zdravě.

S sebou nepotřebujete nic kromě tří jednoduchých věcí (podrobnosti a vysvětlení v e-mailu po zaplacení). 

V případě, že se nenaplní minimální nutná kapacita kurzu, vrátím vám zpět peníze v plné výši nebo je po domluvě převedu na úhradu jiného kurzu. Děkuji za pochopení.

Těším se na setkání a společnou cestu k radostnějšímu životu. V případě jakýchkoliv dotazů spojených s kurzem meditace mě neváhejte kontaktovat.

chci více informací

ÚVODNÍ PŘEDNÁŠKA → KURZ VÉDSKÉ MEDITACE

Pro úspěšné a komplexní absolvování kurzu Védské meditace je nezbytné absolvovat Úvodní přednášku (jedině tak mohu všem účastníkům garantovat kvalitu, úroveň a komplexnost kurzu). Pro účastníky kurzu je Úvodní přednáška zdarma. Prosím zjistěte si v sekci Kalendář, jaký termín a místo vám nejvíc vyhovuje, a neváhejte se zaregistrovat. Absolvování Úvodní přednášky je možné nahradit konzultací, a to i telefonickou. Více o této možnosti se dozvíte tady

Nevýděleční studenti mohou použít slevový kód student pro získání 50% slevy
Nevýděleční důchodci mohou použít slevový kód důchodce pro získání 50% slevy

detaily

5. 9. 2023 od 18–20 hodin
6. 9. 2023 od 18–20 hodin
7. 9. 2023 od 10–15 hodin
cena
5 000 Kč
kategorie:
kalendář , kurzy
město:
Jilemnice

místo

MaR
Polní 1040
Jilemnice