Somavedic

Somavedic

Somavedic je přístroj světového formátu vyráběný v Lovosicích. Díky tomu, jak funguje a jak pozitivní zpětnou vazbu si získává od mých klientů, si ho beru s sebou na všechny kurzy. Ze stejného důvodu jsem se stal i oficiálním prodejcem výrobků firmy Somavedic Technologies s.r.o.
Jana Ulcová

Jana Ulcová

Jana je copywriterka a pomáhá mi s texty. Češe moje nápady a myšlenky vysypané na papír nebo do telefonního sluchátka ...
Smart Network - podnikatelský klub

Smart Network - podnikatelský klub

Podnikatelský klub Smart Network vznikl v roce 2013 a od té doby uspořádali už stovky podnikatelských setkání a dalších akcí. Každé z nich bylo jiné a to protože si na jedinečnosti business akcí zakládají. Vždy potkáte někoho nového, dozvíte se něco nového, objevíte nové příležitosti.
Tomáš Kučera

Tomáš Kučera

Tomáš je skvělý fotograf a spolumajitel brněnského vinného sklípku Vinárium, kde často pořádá kulturní a vzdělávací akce pro veřejnost.
Jana Mrkvičková

Jana Mrkvičková

Ing. Jana Mrkvičková působí jako masérka, facilitátor a praktik technik Access Consciousness. Zabývá se psychosomatickými metodami působícími na různých úrovních. Je transformační průvodkyní.

Zuzzi Husarová

Zuzzi Husarová je mezinárodně certifikovaná NLP Women koučka, Mindfulness mentorka a zakladatelka unikátní spirituální metody Mind Coaching a on-line programu Umění meditace.
12