Meditace nejen pomůže zdraví, ale postupně změní i vnímání světa

Že Védská meditace aktivuje samouzdravovací procesy, jsem se přesvědčila sama, a to hned v samotných začátcích praktikování. Pracuju v dětském kolektivu. Po celou dobu (10 let) jsem extrémně často marodila s virózami, angínami, záněty horních dýchacích cest. Ale za poslední rok, co medituju, se mi celkově zlepšila imunita a v práci mě bacilky už nemají tak rádi.

Renata Žárská

Védská meditace je jen o Vás

Védská meditace je jen o Vás, zvažujete si samy dle potřeby i pocitu kde, kdy a případně s kým chcete meditovat, ať už v místnosti, venku nebo na dálku.

Sofie Mohrová

Hned od začátku jsem pochopila, že tohle je ono

Vždy jsem hledala své Já. Teď se v něm při meditaci doslova koupu. Je to prostě úžasný. Miluju meditace. To je duchovní rozměr, fyzický je taky skvělý.

Veronika Olejníčková

Najlepšie je vyskúšať a až potom človek pochopí

Nooo, kde začať. Ak by som mala vybrať len jednu vetu, ktorou vystihnúť ako mi Radek a védska meditácia zmenili život, bolo by to.... Zachránilo mi to život.

Michaela Lenčéš

Nedílnou součástí mého života

Meditace mi změnila život, umožnila mi dívat se na svět z jiné perpektivy a výrazně snížila potřebu mít vše vyřešené nejlépe hned. Naučila mě méně se bát a nechat občas věci plynout bez snahy pomáhat k jejich uzavření nebo nucenému směru.

Jana Ulcová

Mám ji stále „po ruce“ a funguje

Těch 20 minut pro zklidnění myšlenek a emocí za to rozhodně stojí!

Hlavně jsem pochopila, že všechno začíná a končí u nás samotných a nejjednodušší je pomoci si sám.

Iveta Markytánová
46 let, projektová manažerka
123