1. jsem na začátku

Ideální je začít mou úvodní přednáškou, kde se vám pokusím vysvětlit, proč používám a učím techniku Védské meditace a proč je tolik přirozená a účinná, přestože jde o velmi jednoduchou a nenáročnou záležitost. Úvodní přednáška je doslova nabitá užitečnou a zajímavou teorií a po jejím absolvování budete mít dostatek informací pro rozhodnutí, jestli a jak je pro vás důležité a lákavé pokračovat dál.

Ochutnávka (meditace) je tu pro všechny, kdo chtějí zažít nebo si připomenout meditaci jako takovou, a to na základě srozumitelného a velmi jednoduchého návodu zkušeného lektora Védské meditace. Po skončení bude dostatek prostoru pro sdílení a vysvětlení prožitků a zodpovězení otázek. Vedle meditace jako takové můžete blíže poznat i můj přístup a po absolvování si v klidu zvolit svou další cestu.

Máte za sebou úvodní přednášku a chcete hlouběji pochopit a přijmout techniku Védské meditace a naučit se samostatně a účinně meditovat? Pak čtěte dál.

chci vědět víc o úvodní přednášce

chci vědět víc o meditaci ve firmách nebo konzultaci

2. chci se naučit meditovat

Teď, když z úvodní přednášky znáte potřebné základy a láká vás začít skutečně meditovat, můžete navázat kurzem Védské meditace. Po velmi příjemně strávených lekcích budete připraveni na zcela samostatnou praxi nenáročné, přirozené a tak blahodárné meditace.

chci vědět víc o kurzu Védské meditace

chci vědět víc o meditaci ve firmách nebo konzultaci

Absolventi mají možnost opakovat můj kurz, a to po 2 letech za poloviční cenu, po 5 letech zdarma.

3. praxe

Nejlepších výsledků dosáhneme pravidelností. Proto poskytuji absolventům kurzu podporu formou povzbuzení a motivace pořádáním společných meditací a také neomezenou podporu technikyAbsolventi také vyhledávají opakovací minikurz, který jim osvěží to podstatné, zvýší motivaci a umožní sdílení a otázky. Rád se s nimi setkávám i na minikurzu meditace v praxi, který je pro ně velmi užitečný (a zdarma). Pro rozšíření praxe a prohloubení účinků je tu pak kurz synergie v akci, rounding retreat, kurz Puja a kurz lektora Védské meditace.


chci vědět víc o meditaci ve firmách nebo konzultaci

Absolventy, ať už jejich praxe vypadá jakkoliv, rád přivítám opět na mém kurzu, a to po 2 letech za poloviční cenu, po 5 letech zdarma.