Zuzzi Husarová je mezinárodně certifikovaná NLP Women koučka a Mindfulness mentorka. Je zakladatelkou unikátní spirituální metody Mind Coaching a on-line programu Umění meditace distribuovaný do Mexika, Peru, Španělska a ČR.

Pomáhá ženám a mužům cítit se doma ve svém těle skrze vědomé hubnutí, posilovat ženské a mužské kvality a skrze techniku NLP.

V roce 2012 pracovala jako kouč pro ministra cestovního ruchu v Peru, v r. 2014 pracovala jako Mindfulness mentorka pro World Peace Initiative v Belgii a reprezentovala ČR v Jižní Koreji na Mezinárodním summitu míru. Zuzzi vystupuje jako speaker na mezinárodních konferencích jako je MindfulnessCon, konferenci Choice, Healing festivalu a v televizích od Peru po Španělsko. Momentálně žije střídavě v Brně a na Kanárských ostrovech, kde pořádá VIP Mindfulness retreaty a intenzivní koučovací školu Mind Coaching. Mentoruje začínající kouče a terapeuty k realizaci jejich úspěšného podnikání. Miluje bachatu a kizombu, ráda připravuje RAW dobroty a nemůže žít bez španělštiny.