Na kurzu Védské meditace zjistíte všechno, co potřebujete ke každodenní praxi samostatné a účinné meditace. Naučím vás meditovat a společně odhalíme, proč je technika tak jednoduchá a zároveň velmi funkční a proč se budete cítit šťastně a zdravě.

S sebou nepotřebujete nic kromě tří jednoduchých věcí (podrobnosti a vysvětlení v
e-mailu po přihlášení). (podrobnosti v e-mailu po přihlášení)

V případě, že se nenaplní minimální nutná kapacita kurzu, vrátím vám zpět peníze v plné výši nebo je po domluvě převedu na úhradu jiného kurzu. Děkuji za pochopení.

Těším se na setkání a společnou cestu k radostnějšímu životu. V případě jakýchkoliv dotazů spojených s Úvodním seminářem mě neváhejte kontaktovat.

chci více informací

ÚVODNÍ SEMINÁŘ → KURZ VÉDSKÉ MEDITACE

Pro úspěšné a komplexní absolvování kurzu Védské meditace je nezbytné absolvovat Úvodní seminář (jedině tak mohu všem účastníkům garantovat kvalitu, úroveň a komplexnost kurzu). Pro účastníky kurzu je Úvodní seminář zdarma. Prosím zjistěte si v sekci Kalendář, jaký termín a místo vám nejvíc vyhovuje, a neváhejte se zaregistrovat. Absolvování Úvodního semináře je možné nahradit konzultací, a to i telefonickou. Více o této možnosti se dozvíte tady

detaily

7. 11. 2020 od 10–15 hodin
8. 11. 2020 od 10–15 hodin
cena
7 000 Kč
kategorie:
kalendář , kurzy
město:
Mladá Boleslav

místo

Mladá Boleslav (bude upřesněno)