Chci Ti Radku poděkovat, že jsem objevila kouzlo védské meditace a spolu s manželem se snažíme pravidelně meditovat. V květnu 2017 jsem Tě poznala, slyšela jsem úvodní přednášku o meditaci. Hektický způsob života a starosti pracovní, významné zdravotní problémy mě přiměly k tomu, abych asi za 3 měsíce spolu s manželem absolvovala Tvůj kurs.

Byla jsem hned první den mile překvapena a přímo nadšena. Ono to funguje ! Najednou jsem své problémy a starosti začala řešit s daleko větší lehkostí, s menším vynaložením času a hlavně cítila jsem se silná a plná radosti a optimismu. K tomu všemu přidávám pravidelné cvičení jogy a určitou změnu v životosprávě.

Asi za jeden měsíc mě moje kamarádka, s kterou jsem se viděla s odstupem času řekla, co se s tebou stalo? Jsi jiná , jsi sršící energií, optimismem, jsi samý úsměv. A já jsem si tehdy uvědomila, že nejenom mně, ale i mému okolí, rodině a přátelům pomáhá, že jsem v pohodě, že jsem zdravá a to díky tomu, že jsi mě naučil meditovat. Přeji to i dalším lidem, aby objevili kouzlo védské meditace.

MUDr Zdenka Koldová