V úvodním přednášce vysvětluji, proč je důležité meditovat a jak my sami můžeme vyřešit své problémy, spustit samoléčebné procesy, čelit každodennímu stresu a cítit se zdravě, šťastně a radostně.

Na začátku přednášky si společně řekneme, proč jsme se vlastně sešli. Proč je v dnešní době důležité starat se sám o sebe. Potom si podrobně vysvětlíme, co je to stres, jak vzniká a co můžeme dělat, aby nás (tak) neovlivňoval. Probereme, co je to vlastně meditace. Jaké jsou základní druhy meditace a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Vyzdvihneme specifika Védské meditace a vysvětlíme si, proč je vhodná pro člověka dnešního typu. Proč je tak jednoduchá a jak využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila.

S sebou nepotřebujete žádné vybavení ani pomůcky.

Těším se na setkání a společnou cestu k radostnějšímu životu. V případě jakýchkoliv dotazů spojených s Úvodní přednáškou mě neváhejte kontaktovat.

chci více informací

ÚVODNÍ PŘEDNÁŠKA → KURZ VÉDSKÉ MEDITACE

Účast na Úvodní přednášce je vstupní branou do světa Védské meditaci a základem pro ty, kteří se rozhodnou pokračovat na kurz Védské meditace, kde se naučí plnohodnotně meditovat a získají potřebný kontext k samostatné praxi. Účast na Úvodní přednášce vyžaduji před přihlášením na kurz Védské meditace, abych mohl garantovat kvalitu a efekt kurzu. Účast na Úvodní přednášce lze případně nahradit konzultací, a to i telefonickou. Prosím obraťte se na mě a najdeme společně řešení.

detaily

24. 4. 2024 od 18:30–19:30
cena
250 Kč
kategorie:
kalendář , úvodní přednášky
město:
Jilemnice

místo

MaR
Polní 1040
Jilemnice