úvodní seminář

Úvodní seminář vnímám jako osvětu. Jako možnost předat lidem myšlenku, že jen a jen oni sami mohou vyřešit svoje problémy. Že to za ně nikdo jiný neudělá, ani doktor, léky nebo léčitel. Ano, tito všichni mohou částečně či krátkodobě pomoci, ale opravdově a dlouhodobě je to jen a pouze na nás.

Přijďte si zcela nezávazně poslechnout: proč začít meditovat, v čem technika spočívá, proč funguje a jaké výsledky můžete po spuštění samoléčících procesů očekávat.

Na začátku semináře si společně řekneme, proč jsme se vlastně sešli. Proč je v dnešní době důležité starat se sám o sebe. Po troše teorie se rovnou vrhneme na praxi a společně se naučíme jednoduchou verzi Védské meditace. Tuto dovednost si můžete s sebou odnést domů a pravidelně se jí věnovat. Po meditaci bude prostor na otázky.

Také si podrobně vysvětlíme, co je to stres, jak vzniká a co můžeme dělat, aby nás (tak) neovlivňoval. Probereme, co je to vlastně meditace. Jaké jsou základní druhy meditace a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Vyzdvihneme specifika Védské meditace a vysvětlíme si, proč je vhodná pro člověka dnešního typu. Proč je tak jednoduchá a jak využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila.

Zjistíme, že se nemusíme snažit zastavit myšlenky. Že se vlastně nemusíme vůbec snažit a o to víc bude technika fungovat. S jistotou můžeme říci, že každý, kdo dokáže v duchu opakovat slovo, dokáže meditovat Védskou technikou, a to hned na první lekci.

Délka semináře je většinou 1 - 1,5 hodiny.
Cena vstupného je 250 Kč (nebo dle zvyklostí místa konání).

Teď už jen stačí vybrat termín a místo, co se vám nejvíc hodí, a to v Kalendáři.

Na seminář navazuje kurz Védské meditace. Neváhejte si na Úvodním semináři vyslechnout vše potřebné a rozhodněte se sami a s dostatkem informací, jestli  budete chtít pokračovat v prohloubení teorie a hlavně praxe vaší meditace. Zaručuji, že po skončení kurzu budete umět meditovat a používat tuto jednoduchou techniku, aniž byste někoho nebo něco potřebovali, a budete ji moci používat tehdy, když to budete potřebovat vy.

Absolvování Úvodního semináře je nutnou podmínkou pro přihlášení na kurz, a to z důvodu nezbytnosti získání základních informací. Jedině tak můžu všem účastníkům kurzu garantovat kvalitu a naplnění jeho účelu. Absolvování Úvodního semináře je však možné nahradit úvodní konzultací zdarma.

úvodní konzultace

Prostor pro úvod do světa meditace můžeme vytvořit i na konzultaci. Úvodní konzultaci zdarma na cca 15 – 30 min tváří v tvář nebo po telefonu využívají klienti ve chvíli, kdy z různých důvodů nezvládají fyzicky absolvovat vypsaný Úvodní seminář, který je nutnou podmínkou pro účast na kurzu, avšak velmi stojí o přihlášení na kurz v co nejkratší době a nechtějí jeho absolvování odkládat.

Proč trvám na absolvování Úvodního semináře před přihlášením na kurz?

Neváhejte mě jakkoliv kontaktovat a společně vymyslíme příjemné a účinné řešení.