úvodní přednáška

Úvodní přednášku vnímám jako osvětu. Jako možnost předat lidem myšlenku, že jen a jen oni sami mohou vyřešit svoje problémy. Že to za ně nikdo jiný neudělá, ani doktor, léky nebo léčitel. Ano, tito všichni mohou částečně či krátkodobě pomoci, ale opravdově a dlouhodobě je to jen a pouze na nás.

Přijďte si zcela nezávazně poslechnout: proč začít meditovat, v čem technika spočívá, proč funguje a jaké výsledky můžete po spuštění samoléčících procesů očekávat.

Na začátku přednášky si společně řekneme, proč jsme se vlastně sešli. Proč je v dnešní době důležité starat se sám o sebe. Potom si podrobně vysvětlíme, co je to stres, jak vzniká a co můžeme dělat, aby nás (tak) neovlivňoval. Probereme, co je to vlastně meditace. Jaké jsou základní druhy meditace a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Vyzdvihneme specifika Védské meditace a vysvětlíme si, proč je vhodná pro člověka dnešního typu. Proč je tak jednoduchá a jak využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila.

Zjistíme, že se nemusíme snažit zastavit myšlenky. Že se vlastně nemusíme vůbec snažit a o to víc bude technika fungovat. S jistotou můžeme říci, že každý, kdo dokáže v duchu opakovat slovo, dokáže meditovat Védskou technikou, a to hned na první lekci.

Délka přednášky je většinou 55 minut.
Cena vstupného je 250 Kč (nebo dle zvyklostí místa konání).

Teď už jen stačí vybrat termín a místo, co se vám nejvíc hodí, a to v Kalendáři.