úvodní přednáška

Úvodní přednášku vnímám jako osvětu. Jako možnost předat lidem myšlenku, že jen a jen oni sami mohou vyřešit svoje problémy. Že to za ně nikdo jiný neudělá, ani doktor, léky nebo léčitel. Ano, tito všichni mohou částečně či krátkodobě pomoci, ale opravdově a dlouhodobě je to jen a pouze na nás.

Přijďte si zcela nezávazně poslechnout: proč začít meditovat, v čem technika spočívá, proč funguje a jaké výsledky můžete po spuštění samoléčících procesů očekávat.

Na začátku přednášky si společně řekneme, proč jsme se vlastně sešli. Proč je v dnešní době důležité starat se sám o sebe. Potom si podrobně vysvětlíme, co je to stres, jak vzniká a co můžeme dělat, aby nás (tak) neovlivňoval. Probereme, co je to vlastně meditace. Jaké jsou základní druhy meditace a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Vyzdvihneme specifika Védské meditace a vysvětlíme si, proč je vhodná pro člověka dnešního typu. Proč je tak jednoduchá a jak využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila.

Zjistíme, že se nemusíme snažit zastavit myšlenky. Že se vlastně nemusíme vůbec snažit a o to víc bude technika fungovat. S jistotou můžeme říci, že každý, kdo dokáže v duchu opakovat slovo, dokáže meditovat Védskou technikou, a to hned na první lekci.

Cílem úvodní přednášky je poskytknout potřebné informace, případně vysvětelit mýty kolem meditace, aby se každý mohl rozhodnout, jestli chce jít na kurz Védské meditace.  Ten ve své struktuře a provedení vytváří a hýčká schopnost účastníků samostatně a účinně meditovat hned po jeho absolvování.

Délka přednášky je většinou 55 minut.
Cena vstupného je 250 Kč (nebo dle zvyklostí místa konání).

Teď už jen stačí vybrat termín a místo, co se vám nejvíc hodí, a to v Kalendáři.